Pekelné léto
Je konec června a 37°C je skoro denní standard. A co mě nejvíc udivuje, že jsou lidi (a není jich málo), kterým tyhle teploty snad i vyhovují. Anebo se alespoň tak tváří. Za mě můžu říct, že to není ono. Spíš je to ode mě jen přežívání i když se snažím si zvykat.



